Zdravé žití U tří růží
 
Kontakt VIDEA
E-SHOP FOTOOBRAZY Potraviny KNIHY Kosmetika KRYSTALY Lékárna CD DVD Obsah košíku Obchodní podmínky

Novinky
e-mailem:


 
Pokud chcete dostávat e-mailem informace o novinkách na těchto stránkách a o nových produktech v našem e-shopu, vložte zde Vaší e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit.
 
 
Doporučujeme:

Karafa WaterStar
Karafa WaterStar
Dr. Masaru EmotoDoba jedová 2
Doba jedová 2
prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.Doba jedová
Doba jedová
prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

Arkokapsle

Zdravé žití » E-shop » Lékárna » Arkokapsle
Hledání:  

Rostliny jsou pečlivě sbírány v optimálně vybraných světových lokalitách a při jejich pěstování se nepoužívají chemické látky. Skladování a doprava se důsledně kontrolují a rostlinný materiál se biologicky a mikrobiologicky testuje v laboratořích. Prášek z příslušné účinné části rostlin se připravuje patentovanou technologií „cryogrinding“, tj. rozmělněním suché části rostliny za velmi nízké teploty bez přístupu vzduchu. Používá se mlýnek chlazený tekutým dusíkem na teplotu -196 °C. Rostliny jsou zmrazovány, neboť výzkumy prokázaly, že běžná technika drcení způsobuje vysoké teploty, které částečně poškozují složky citlivé na změny teploty, jako jsou např. vitamíny, enzymy, éterické oleje, silice apod.
Kapsle bez obsahu želatiny, 100% rostlinného původu.

 
Sortiment produktů v e-shopu stále rozšiřujeme. Pokud chcete být informováni o novinkách, vložte svou e-mailovou adresu do políčka Novinky e-mailem.
Kompletní sortiment potravin můžete zakoupit osobně v naší prodejně. Ostatní zboží doporučujeme nejprve objednat přes e-shop. (na dobírku nebo osobní odběr)