Zdravé žití U tří růží
 
Kontakt VIDEA
E-SHOP FOTOOBRAZY Potraviny KNIHY Kosmetika KRYSTALY Lékárna CD DVD Obsah košíku Obchodní podmínky

Novinky
e-mailem:


 
Pokud chcete dostávat e-mailem informace o novinkách na těchto stránkách a o nových produktech v našem e-shopu, vložte zde Vaší e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit.
 
 
Doporučujeme:

Karafa WaterStar
Karafa WaterStar
Dr. Masaru Emoto



Doba jedová 2
Doba jedová 2
prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.



Doba jedová
Doba jedová
prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.
Zdravé žití » E-shop » Knihy » Filozofie
Hledání:  

Čtyři dohody - ilustrované vydání - Don Miguel Ruiz

Čtyři dohody - ilustrované vydání

Cesta k osobní svobodě - kniha moudrosti starých Toltéků

Don Miguel Ruiz

Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.

vydal: Pragma, rok: 2012, stran: 176,
ISBN 978-80-7349-323-3

Cena: 228,- Kč s DPH 
Tento produkt je nedostupný.

 
Všechny produkty v kategorii Knihy » Filozofie:
Tomáš Pfeiffer - ŽIVOT PŘINAŠEČEJosef Zezulka - BYTÍ - životní filosofieJosef Zezulka - Přednášky IJosef Zezulka - Odpovědi 1976 - 1982Josef Zezulka - Přednášky II - rozšířené vydání
 
 

 
Všechny produkty od autora: